PRO MÉNĚ ODPADU.

Jsme mladý tým lidí, kterým záleží na životním prostředí a neustále hledáme inovativní řešení, jak zlepšit odpadové hospodářství v naší zemi. Našim posláním je snižovat množství směsného komunálního odpadu, předcházením jeho vzniku a zvýšením míry třídění. Spojením moderní technologie a našich dlouholetých zkušeností v odpadovém hospodářství zvyšujeme míru třídění odpadů prostřednictvím inovativního a edukativního řešení – chytrého systému evidence odpadů ECONIT. Myšlenku „Pro méně odpadu.“ šíříme především spoluprací se samosprávami, kde jsme komplexním dodavatelem produktů, technologií a informačních kampaní. Našimi řešeními pro méně odpadu jsme ovlivnili více než 500 000 obyvatel a jsme partnerem pro více než 450 obcí a měst v České republice, na Slovensku a v Maďarsku.Inovace

Neustále hledáme inovativní řešení pro odpady.

Komplexnost

Poskytujeme komplexní řešení na míru.

Zkušenosti

Již 8 let zlepšujeme svět odpadového hospodářství.

Ekologie

Snižujeme množství komunálního odpadu.

Separace

Zvyšujeme míru třídění.

Vzdělání

Učíme občany zodpovědnosti k odpadům.

NAŠE MISE

Snížení množství komunálního odpadu I Předcházení jeho vzniku I Zvýšení míry třídění.
Spojením moderní technologie a našich dlouholetých zkušeností v odpadovém hospodářství jsme vyvinuli systém ECONIT, „Pro méně odpadu.“ Víme, že zavedení systémové změny v odpadovém hospodářství nepřinese ovoce okamžitě, ale KAŽDÝ DEN SE POČÍTÁ.


  JAK ECONIT FUNGUJE?

V roce 2017 JRK zastupovalo český firemní sektor při prezentaci naplňování Cílu udržitelného rozvoje na půdě OSN v New Yorku a v roce 2016 naše firma vyhrála prestižní cenu VIA BONA SLOVAKIA za zodpovědné podnikání a filantropii.
Spolupracujeme s nezávislými odborníky v odpadovém hospodářství, např. Institut Cirkulární Ekonomiky z.ú., atd.